Paslaugos2022-08-09T13:09:13+02:00

Konsultacijos

Saulėtekio slėnio SIC veiklomis įsitvirtinusios įmonės skatinamos diegti skaitmeninius sprendimus procesų tobulinimui, produktyvumo didinimui, o startuoliai skatinami kurti naujus produktus bei paslaugas išnaudojant skaitmenizacijos teikiamas galimybes:

  • Konsultacijos
  • Skaitmeninės brandos vertinimas
  • Parama ir konsultacijos ieškant finansavimo

Susisiekite su Saulėtekio slėnio SIC inovacijų konsultantu Edgaru Kriukoniu dėl išsamios konsultacijos.

Užpildyti formą
Contact-Sunrise-valley-DIH

Technologiniai auditai

Skaitmeniniu-inovaciju-ekspertas

Saulėtekio slėnio SIC komandoje dirba patyrę skaitmeninių technologijų ekspertai, kurie tiesiogiai bendrauja su verslo sektoriumi bei atlieka technologinius auditus. Šių veiklų dėka įmonėms suteikiamos išsamios rekomendacijos inovatyviems sprendimams diegti ir kompetencijoms ugdyti:

Taip pat plačiau skaitykite apie technologines paslaugas, kurios teikiamos „Saulėtekio slėnio SIC veiklos ir paslaugų plėtros” projekto pagrindu.

Informacinė sklaida

SS SIC teikia aktualią informaciją apie skaitmenizaciją socialiniuose tinkluose, naujienlaiškyje bei renginiuose. Šiuose viešinimo kanaluose suinteresuotos organizacijos supažindinamos su įvairiomis finansavimo galimybėmis, partnerystės galimybėmis bei pristatomi Lietuvos ir užsienio renginiai, kuriuose galima apsilankyti ir virtualioje erdvėje. Norint gauti daugiau informacijos, kviečiame susitarti dėl konsultacijos.

Sunrise-valley-DIH-2