Projektas „Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centro veiklos ir paslaugų plėtra“

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas subūrė Inovacijų grupę, ir kartu su devyniomis skaitmenines inovacijas kuriančiomis organizacijomis 2020 m. gruodžio mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centro veiklos ir paslaugų plėtra“.

Skaitmeninių inovacijų centro paslaugomis, vieno langelio principu, naudoja skaitmeninius sprendimus kuriančios ir diegiančios įmonės, kurios veikia informacinių technologijų, lazerių ir nanotechnologijų, švariųjų technologijų, gyvybės mokslų ir biotechnologijų, elektroninių prietaisų ir mechatronikos, skaitmeninės statybos ir projektavimo technologijų srityse.

Skaitmeninių inovacijų centro ekspertai teikia daugiau nei 40 inovacijų paramos ir skaitmeninių inovacijų paslaugų, kuriomis siekia padėti verslui tobulinti procesus, didinti produktyvumą ar kurti naujus produktus bei paslaugas.

sauletekio-slenio-sic

Projekto metu bus siekiama įgyvendinti  šiuos tikslus:

  • Supažindinti įmones su inovatyvių skaitmeninių sprendimų privalumais bei įgyvendinimo galimybėmis (finansinėmis ir techninėmis) bei skatinti jas investuoti į skaitmenines inovacijas;
  • Stiprinti turimas skaitmeninimo kompetencijas bei gerinti infrastruktūrą, kas padės įmonėms gauti naujausią informaciją bei teikti profesionalią ekspertinę pagalbą kuriant skaitmenizavimo prototipus, koncepcijas, diegiant skaitmenizavimo sprendimus, procesų automatizaciją, vykdant MTEP ir inovacines veiklas;
  • Plėsti bendradarbystės ryšius, siekiant suteikti įmonėms galimybę plėsti klientų ratą ir paslaugų spektrą (technologinė žvalgyba ir brokerystė)

Vykdant Projektą bus teikiamos inovacijų konsultacinės ir inovacijų paramos paslaugos, vykdomos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklos, apimančios mokslinius tyrimus, produktų/paslaugų prototipų ir/ar koncepcijų kūrimą, jų testavimą laboratorinėmis ir realiomis sąlygomis.

Už paslaugas iki 50 proc. paslaugos kainos atsiskaityti įmonės gali pasinaudodamos de minimis valstybės pagalba. SIC infrastruktūros naudojimo tvarką galite rasti čia.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondų lėšomis pagal priemonės „Skaitmeniniai inovacijų centrai“ kvietimą Nr. 01.2.1-LVPA-K-857-01.

sauletekio-slenio-sic-paslaugos

Kviečiame susipažinti su Saulėtekio slėnio SIC ir SIC partnerių teikiamomis paslaugomis

   

   

   

 

2024-02-15T15:33:49+02:00